Závěrečné vystoupení tanečního oboru

Vážená paní ředitelko, paní učitelko Tihelková a učitelé ZUŠ,

ráda bych poděkovala za překrásné páteční baletní vystoupení. Každý ročník byl naprosto originální a velmi poutavý – prostě dokonalý. Obdivuji paní učitelku, kolik dětí musí zvládnou – choreografie, množství hodin, trpělivosti a času – opravdu můj hluboký obdiv.

Tento obdiv patří každému učiteli ZUŠ, jelikož to není jen o jednotlivci, ale je to soubor lidí, kteří spolu musí umět spolupracovat a vyjít. Letos tato symbióza byla cítit na každém kroku: absolventské koncerty, závěrečné vystoupení, ZUŠ open a tečka na konec baletní vystoupení, kde se baletilo, někdo musel balet doprovodit, někdo na zvučit, někdo hlídat, někdo koupit květiny a někdo toto vystoupení uvádět. Všichni byli úžasní, perfektní, a proto si zasloužíte nejen hluboký potlesk, ale velké poděkování i poctivý odpočinek.  

ZUŠ obohacuje, pomáhá zastavit se a učit naslouchat. Jestli někteří lidé říkají, že kultura není potřeba, že je to něco navíc, tak mají pravdu v tom, že je to něco navíc, ale to navíc zůstává v lidech, v uších, v srdcích – jsou to mnohdy nezapomenutelné okamžiky, které nelze člověku vzít, protože je to to něco navíc, co srdce rozšiřuje.

Děkuji za široké srdce.

Monika Kudlová – maminka

foto z vystoupení v galerii