Prohlášení o přístupnosti webových stránek

Tvůrce těchto internetových stránek (Martin Ondráček, IČ: 04058984) prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices – Pravidla pro tvorbu přístupného webu – tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel – Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena v programovacím jazyku PHP a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla této vyhlášky.

Kontakt na technického správce webu
Martin Ondráček
Morkůvky 102
691 72 Klobouky u Brna

Telefon: +420 608 353 786
Webové stránky: www.netboost.cz
Technická podpora: info@netboost.cz

Prohlášení poskytovatele webových stránek
Tyto webové stránky provozuje Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace.

Správcem veškerého obsahu je Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace, se sídlem Komenského náměstí 525, 684 01 Slavkov u Brna. Veškeré osobní údaje návštěvníků webových stránek, které jsou prostřednictvím těchto webových stránek poskytovány, jsou spravovány výlučně správcem obsahu webu

Kontakt na správce obsahu:
Základní umělecká škola Františka France Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Komenského náměstí 525
684 01 Slavkov u Brna

Telefon: +420 544 221 623
E-mail: martin.uma@zusslavkov.cz